Polpharma Biologics rekrutuje do działu badawczo – rozwojowego

Posted by | 28 kwietnia 2011 | jobpuls

W dniach 11 i 12 maja 2011 roku Jednostka Biotechnologiczna firmy Polpharma zapowiedziała aktywne uczestnictwo w BioForum 2011 – Środkowoeuropejskim Forum Biotechnologii i Innowacyjnego Biznesu.

To już druga edycja BioForum z gościnnym udziałem Polpharma Biologics. W roku 2010 firma brała udział w BioForum jako jeden z głównych partnerów, a podczas tegorocznej 10-tej jubileuszowej już edycji Polpharma zapowiedziała jeszcze aktywniejszy udział niż w roku ubiegłym.

Podczas BioForum dla Polpharma Biologics zostanie zaaranżowane prestiżowe miejsce – Private Business Meeting Room. W loży odbędzie się ponad 30 spotkań o charakterze biznesowym, podczas których zaproszeni goście BioForum będą mieli okazję bezpośrednio przedstawić oferty oraz propozycje współpracy w zakresie różnych obszarów badawczo-rozwojowych.

Polpharma Biologics poszukuje pracowników do nowo powstającego centrum badawczo-rozwojowego w Gdańsku. Podczas BioForum zostanie zorganizowany kącik rekrutacyjny, gdzie studenci i absolwenci kierunków biotechnologia, biologia lub pokrewnych będą mogli pozostawić swoje dane kontaktowe. Targi BioForum staną się niewątpliwie przepustką dla wielu kreatywnych i zdolnych młodych ludzi do rozpoczęcia współpracy z firmą biotechnologiczną. Ci odważniejsi będą mieli możliwość bezpośredniego interview z przedstawicielami Polpharma Biologics podczas tzw drzwi otwartych Polpharma Biologics w trakcie BioForum 2011.

Polpharma jest największym polskim producentem leków i substancji farmaceutycznych. Na pozycję lidera oraz zaufanie klientów pracuje od ponad 75 lat, wytwarzając produkty najwyższej jakości, wspierając rozwój polskiej nauki, prowadząc kampanie prozdrowotne i edukacyjne – wszystko pod hasłem „Ludzie pomagają Ludziom”. Firma specjalizuje się w produkcji leków kardiologicznych, gastrologicznych i neurologicznych, wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Prócz tego produkuje wiele leków dostępnych bez recepty. Obecnie firma intensywnie inwestuje w prace nad rozwojem nowoczesnych leków biotechnologicznych, zarówno innowacyjnych, jak i biopodobnych.

Więcej: www.polpharma.pl

BioForum – największa impreza sektora BioBiznesu Regionu Europy Środkowej – odbędzie się w dniach 11-12 maja 2011 roku w Łodzi. Największe targi biosektora (ponad 100 wystawców z 10 krajów), platforma spotkań biznesowych – BioPartnering oraz prestiżowy zarys programowy zwraca uwagę liderów biobizneu. BioForum od lat skupia przedstawicieli nauki i biznesu sektora biotechnologii, farmacji i life science. BioForum 2011 promuje ogromny potencjał regionu Europy Środkowej w tych obszarach.

BioForum Central European Business Forum of Biotechnology & Innovative BioEconomy odbędzie się 11-12 maja 2011 w Centrum Biznesowym hotelu andel’s w Łodzi

229 total views, 1 today

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.